«

Kurortinė Abu-Makadi zona, kuriai priklauso  Soma Bei įlanka, laikoma viena respektabiliausių. 

Labiausiai Soma Bei turistus patraukia savo nuošalumu ar net savotišku uždarumu.
 Viešbučiai įsikūrę neapgyvendintose pakrantėse, aplinkui nėra nė vienos gyvenvietės. Nėra čia nei miestui būdingos sumaišties ar triukšmo, nei kasdienybės rutinos - tiesiog deginkis, maudykis ir mėgaukis užsitarnautu poilsiu.
Dar viena teigiama kurorto savybė - stebinančiai žalia aplinka, daugybė kompaktiškų alėjų ir sodų, kuriuose malonu vaikštinėti tiek dienomis, tiek vakarais. Europietiškos vadybos dėka Soma Bei viešbučių siūlomos paslaugos yra tikrai aukšto lygio. Visi viešbučiai statyti su tikra architektūrine išmone bei primena senovės egiptiečių rūmus ir šventyklas, organiškai įsiliejančias į bendrą nuošalios įlankos gamtovaizdį. Tai tikras kurortinis miestelis, kuriame viskas pasiekiama pėsčiomis. Kiekvienas poilsiautojas čia gali pasijusti neatsiejama miestelio dalimi. 
Atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad Soma Bei garsėja savo koralų rifais bei nardymui palankiomis sąlygomis, čia galima užsiimti ir kitomis vandens sporto rūšimis.

 

kainos nurodytos asmeniui (dviviečiame kambaryje)

* į kainą įskaičiuota:

   lėktuvo bilietai (skrydžiai iš Vilniaus) ;

   viešbutis su parinktu maitinimu arba be maitinimo (RO, BB, HB, FB, AI) ;

   pervežimas : oro uostas - viešbutis - oro uostas.

* į kainą neįskaičiuota:

   sveikatos draudimas;

   ekskursijos;

   asmeninės išlaidos.

* dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis el. paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

* vizos kaina į Egiptą 70 LTL (20 EU) / asm.