«
More Articles...

Albena - mažytis rojaus kampelis, kur jūra susilieja su smėliu. Tai vienas gra­­­žiau­sių kuror­­ti­nių komp­lek­sų, kuriame nėra vietos gyventojų. 

 

Skaityti daugiau...

Šventas Konstantinas mažas, ramus kurortas, apie 9 kilometrai į šiaurės rytus nuo Varnos. Viešbučiai šiame kurorte išsidėstę tarp parkų. 

Skaityti daugiau...

Kurortinė gyvenvietė Obzor išsidėsčiusi Juodosios jūros pakrantėje tarp dviejų pačių didžiausių jūrinių miestų Varnos ir Burgaso, 60 km atstumu nuo kiekvieno. 

Skaityti daugiau...

Kurortinis miestas rytų Bulgarijoje, prie Juodosios jūros, 37 km į šiaurės rytus nuo Burgaso. Tai vienas seniausių Europos miestų. Nesebras įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nedideliame miestelio plote stūkso gausybė senų pastatų, antikinių griuvėsių, šimtmečius menančių cerkvių. 

Skaityti daugiau...

Auksinių kopų kurortinis kompleksas,kuriame nėra vietinių gyventojų, išsidėstęs Juodosios jūros pakrantėje, apie 20 km. į šiaurę nuo Varnos mietso. 
 
 

Skaityti daugiau...

Vienas iš švariausių Juodosios jūros kurortų, Varnos apskrityje, 50 km į pietus Varna, 84 km į šiaurę Bourgas ir 30 km nuo garsiojo Sauletojo kranto kurorto. 

 

Skaityti daugiau...

Didžiausias bei vienas populiariausių kurortinių kompleksų Juodosios jūros pa­­kran­tėje. Jame nėra nuolatinių vietos gyven­­tojų. 

Skaityti daugiau...

Elenitė yra įsikūrusi ant kalvos šlaito, pietiniame Juodosios jūros krante, 12 km nuo Saulėto Kranto. Patrauklus paplūdimys, itin mėgstamas šeimų. Kurorte ir aplinkiniuose miesteliuose dažnai vyksta tradicinės „bulgariškos“ naktys bei folkloro vakarai. 

Skaityti daugiau...